Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci życie niesie w darze ...

Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci życie niesie w darze ...

W czwartkowe popołudnie, 30 listopada samorząd uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły wieczór wróżb oraz dyskotekę andrzejkową.

W tym dniu nasza salka gimnastyczna zamieniła się w salę balową, a w gościnnych progach klasy IV urządzono gabinet wróżb. Tam wróżki i wróżbici przepowiadali przyszłość. Wszyscy uczestnicy balu chcieli się dowiedzieć, co ich czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Tak więc każdy uczestnik zabawy z ciekawością losował magiczne karty, przekłuwał papierowe serce, wpatrywał się w szklaną kulę. Wybór wróżb był bardzo bogaty.

Po części wróżbiarskiej przyszedł czas na dyskotekę. Wszyscy bawili się wspaniale.
Podczas balu uczniowie mogli posilić się w kawiarence, która oferowała pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Wszystkim zaangażowanym mamom serdecznie dziękujemy za wsparcie.
To był bardzo wesoły dzień, a doskonała zabawa sprawiła, że dyskoteka na długo pozostanie w pamięci uczniów.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec