Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci życie niesie w darze ...

W czwartkowe popołudnie, 30 listopada samorząd uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły wieczór wróżb oraz dyskotekę andrzejkową.

W tym dniu nasza salka gimnastyczna zamieniła się w salę balową, a w gościnnych progach klasy IV urządzono gabinet wróżb. Tam wróżki i wróżbici przepowiadali przyszłość. Wszyscy uczestnicy balu chcieli się dowiedzieć, co ich czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Tak więc każdy uczestnik zabawy z ciekawością losował magiczne karty, przekłuwał papierowe serce, wpatrywał się w szklaną kulę. Wybór wróżb był bardzo bogaty.

Po części wróżbiarskiej przyszedł czas na dyskotekę. Wszyscy bawili się wspaniale.

Podczas balu uczniowie mogli posilić się w kawiarence, która oferowała pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Wszystkim zaangażowanym mamom serdecznie dziękujemy za wsparcie.
To był bardzo wesoły dzień, a doskonała zabawa sprawiła, że dyskoteka na długo pozostanie w pamięci uczniów.

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,