Przekaż 1% na naszą szkołę!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele szkoły.

W roku 2012 nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Szkoła", które swoimi działaniami wspiera placówki edukacyjne na terenie całego kraju. Dzięki Stowarzyszeniu zbieramy 1% podatku na rzecz naszej szkoły.
Mechanizm akcji jest następujący: w zeznaniu podatkowym przekazują Państwo 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" z dokładnym wskazaniem naszej placówki (wzór wypełnionej rubryki znajdą Państwo na dole artykułu).
Zebrane za pośrednictwem Stowarzyszenia środki finansowe są przekazywane przelewem na konto naszej szkoły.
Pieniądze będą w całości wykorzystane przez szkołę i przeznaczone na działania wspierające (np. doposażanie sal lekcyjnych, organizacja wyjazdów edukacyjnych, remonty).
Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% swojego należnego podatku na rzecz naszej szkoły.
Prosimy wszystkich, którym dobro naszej szkoły leży na sercu, o wsparcie.
Dla przekazania 1% wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę formularza PIT (kliknij, aby powiększyć wzór wypełnienia formularza)

Z góry dziękujemy za okazane serce.

Sprawozdania z wykorzystania dotacji od Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" znajdą Państwo w zakładce na stronie głównej "1% dla mojej szkoły" lub kliknij  tutaj