Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - SKO

GŁOSUJCIE W KONKURSIE "OSZCZĘDZAM NA 5"

Od 28 kwietnia do 9 maja 2017 roku na stronie internetowej  SKO  można głosować na prace w konkursie "Oszczędzam na 5". Również nasza szkoła wzięła udział w tym konkursie. Teraz liczymy na wasze głosy. Co musisz zrobić, żeby oddać swój głos?

1. Wejść na stronę internetową  SKO.

2. Kliknąć link Głosowanie trwa.

3. Zalogować się lub założyć konto, jeśli go nie posiadasz.

4. Znaleźć pracę naszej szkoły Zespół Szkół w Prusach, autorka to zuzka4356.

5. Zagłosować, klikając Głosuję.

Pamiętaj! Głosować możesz raz dziennie przez cały czas trwania konkursu!!!

"Oszczędzam na 5" nowy konkurs na stronie skowsgb.pl

Konkurs trwa tylko do 25 kwietnia!!!!!

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Najważniejsza rzecz, to zrobienie zdjęcia lub selfie, na którym widać, w jaki sposób oszczędzasz wodę, jedzenie, energię, prąd, itp. Dalej postępuj wg instrukcji

1. Wejdź na stronę internetową http://www.skowsgb.pl/

2. Kliknij Biorę udział.

3. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

4. Jeśli masz już konto, to zaloguj się, jeśli nie, to załóż konto.

5. Uzupełnij dane szkoły, wybierając województwo wielkopolskie i Prusy Zespół Szkół w Prusach.

6. Otworzy się kreator, w którym stworzysz swoją pracę, dodasz tam po kolei zdjęcie, motyw i krótki opis oszczędzania. Postępuj zgodnie z zamieszczonymi tam instrukcjami. Pamiętaj, że zdjęcia, których użyjesz muszą być twoją własnością, a osoby, które na nich są muszą się zgodzić na publikację.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, można wygrać dla szkoły aparat cyfrowy, a dla uczniów piłki z podpisami zawodników Lecha Poznań.

SKO ogłasza konkurs ekologiczny o oszczędzaniu

Do 27 kwietnia trwa konkurs ekologiczny "Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka. Jak oszczędzać wodę i energię?".

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną, na której pokazane jest w jaki sposób oszczędzać wodę i energię w życiu codziennym. Chodzi o rzeczy, które każdy z nas może wykonywać codziennie, żeby nasza planeta była czystsza, a nasze portfele zasobniejsze, np. zbieranie makulatury, zakręcanie wody podczas mycia zębów czy gaszenie światła, gdy wychodzimy z pomieszczenia. A może wy jeszcze inaczej dbacie o Ziemię i znacie inne sposoby oszczędzania energii i wody?

Prace wykonane w formacie A4 dowolną techniką: kredki, farby, wyklejanie, wycinanie czy pomieszane różne techniki plastyczne, należy dostarczyć  do p.Małgorzaty Nowackiej- opiekunki SKO.

Zachęcamy do udziału, nagrody czekają.

Konkurs BS w Jarocinie "PISANKA - SKARBONKA z logo SKO"

Bank Spółdzielczy w Jarocinie ogłasza konkurs dla wszystkich członków SKO.

Projekt „PISANKI-SKARBONKI z logo SKO” musi zostać stworzony z materiałów recyklingowych, w dowolnej formie przestrzennej (np. konstrukcja, rzeźba, figura).

Prace można wykonywać w grupach, maksymalnie 5-osobowych. Do banku trafi tylko jeden projekt, wybrany przez opiekuna SKO.

Każda Szkoła przynosi do Banku tylko jedną pisankę, która została wykonana przez grupę maksymalnie 5 uczniów- członków SKO.

Prace należy dostarczyć do p. Małgorzaty Nowackiej do dnia 4 kwietnia 2017r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

SKO OGŁASZA NOWY KONKURS MATEMATYCZNY.

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Liczby Pi ogłaszamy konkurs "Przygody z pieniędzmi". Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Na uczestników, którzy zgłoszą swój udział do 10 marca, czeka test złożony z zadań zamkniętych i otwartych, dotyczących pieniędzy, zakupów, lokat bankowych, obniżek podwyżek, itp.

Serdecznie zapraszamy, zapisy u p. Małgorzaty Nowackiej.