Plan lekcji

 PLAN LEKCJI ROK SZKOLNY 2017/2018

 

L.

Klasa I

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

Godziny

PONIEDZIAŁEK

1.

informatyka

zaj. wyr.

plastyka

j. angielski

matematyka

biologia

8:00-8:45

2.

e. pol.

e. mat.

religia

plastyka

j. angielski

matematyka

8:55-9:40

3.

e. mat.

e. pol.

j. polski

matematyka

plastyka

j. angielski

9:50-10:35

4.

e. muz.

wych. fiz.

j. polski

matematyka

j. polski

plastyka

10:45-11:30

5.

wych. fiz.

j. angielski

matematyka

wych. fiz.

religia

j. polski

11:50-12:35

6.

 

rewalidacja

j. angielski

wych. fiz.

historia

religia

12:45-13:30

7.

 

rewalidacja

 

k. sportowe

k. sportowe

historia

13:40-14:25

8.

 

 

rewalidacja

 

 

 

14:35-15:20

WTOREK

1.

e. pol.

e. mat.

matematyka

j. polski

wych. fiz.

fizyka

8:00-8:45

2.

e. mat.

e. pol.

przyroda

j. polski

wych. fiz.

matematyka

8:55-9:40

3.

e. społ.

e. plast.

wych. fiz.

przyroda

j. polski

informatyka

9:50-10:35

4.

wych. fiz.

j. angielski

wych. fiz.

matematyka

j. polski

j. niemiecki

10:45-11:30

5.

j. angielski

 

informatyka

religia

przyroda

j. polski

11:50-12:35

6.

 

 

j. angielski

zaj. komp.

religia

chemia

12:45-13:30

7.

 

 

rewalidacja

 

 

geografia

13:40-14:25

8.

 

 

 

 

 

j. ang. wyr.

14:35-15:20

ŚRODA

1.

e. pol.

e. mat.

matematyka

przyroda

j. polski

wych. fiz.

8:00-8:45

2.

e. mat.

e. pol.

technika

j. polski

przyroda

wych. fiz.

8:55-9:40

3.

e. przyr.

wych. fiz.

zaj. z wych.

zaj. z wych.

zaj. z wych.

zaj. z wych.

9:50-10:35

4.

religia

e. społ.

wych. fiz.

matematyka

matematyka

historia

10:45-11:30

5.

 

religia

wych. fiz.

j. angielski

matematyka

matematyka

11:50-12:35

6.

 

zaj. komp.

j. polski

 

j. angielski

religia

12:45-13:30

7.

 

 

rewalidacja

 

 

geografia

13:40-14:25

CZWARTEK

1.

e. pol.

e. mat.

j. polski

j. polski

matematyka

biologia

8:00-8:45

2.

e. mat.

e. pol.

historia

matematyka

przyroda

fizyka

8:55-9:40

3.

e. mat.

e. muz.

przyroda

zaj. techn.

j. polski

j. niemiecki

9:50-10:35

4.

e. techn.

wych. fiz.

matematyka

przyroda

j. angielski

j. polski

10:45-11:30

5.

j. angielski

k. zaint.

matematyka

historia

wych. fiz.

j. polski

11:50-12:35

6.

 

 

j.p. zaj. wyr

 

wych. fiz.

j. angielski

12:45-13:30

7.

 

 

rewalidacja

 

k. sportowe

j .p. zaj. wyr.

13:40-14:25

PIĄTEK

1.

zaj. wyr.

religia

j. angielski

j. polski

zaj. techn.

muzyka

8:00-8:45

2.

e. pol.

e. mat.

muzyka

j. angielski

j. polski

matematyka

8:55-9:40

3.

e. plast.

e. pol.

j. polski

religia

muzyka

matematyka

9:50-10:35

4.

wych. fiz.

e. techn.

religia

muzyka

zaj. komp.

j. polski

10:45-11:30

5.

religia

e. przyr.

 

wych. fiz.

matematyka

j. angielski

11:50-12:35

6.

gim. kor.

gim. kor.

 

wych. fiz.

historia

chemia

12:45-13:30

7.

 

 

 

 

 

wych. fiz.

13:40-14:25

8.

 

 

 

 

 

wych. fiz.

14:35-15:20