Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Złota Żabka i Złota Żaba 2017

Złota Żabka i Złota Żaba 2017

16 i 17 listopada uczniowie klasy VI i VII oraz gimnazjaliści przystąpili do etapu szkolnego XVIII Konkursu "Złota Żabka" i XXV Konkursu "Złota Żaba". Pierwszego dnia rozwiązywano test z matematyki, drugiego z języka polskiego. Organizatorem konkursu jest Fundacja Edukacji Społecznej "EKOS".
Jak podaje Fundacja konkurs matematyczny przeprowadzono w 306 szkołach podstawowych oraz 154 gimnazjach, a polonistyczny w 319 szkołach podstawowych i 198 gimnazjach.

W części matematycznej szkołę podstawową reprezentowali:
- z klasy VI - Kamil Marcinek i Michał Żyła
- z klasy VII - Julia Ferenz, Anna Radomska, Zuzanna Ignasiak i Klaudia Gumola

Gimnazjum reprezentowały dwie uczennice klasy III - Amelia Nowacka i Martyna Tułaza.

W części polonistycznej szkołę podstawową reprezentowali:
-
z klasy VI - Julia Nowacka, Anastazja Minta, Michał Żyła i Kamil Marcinek
-
z klasy VII - Klaudia Gumola, Agata Kaliszak, Julia Ferenz, Anna Radomska, Zuzanna Ignasiak, Zuzanna Chrobot


Gimnazjum reprezentowali:
-
z klasy II - Sara Rożek
-
z klasy III - Martyna Tułaza, Amelia Nowacka, Wiktoria Mikocik i Bartosz Grobelny

Naszym ambitnym uczniom życzymy powodzenia i zakwalifikowania się do kolejnego etapu konkursu!
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec