Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Światowy Dzień Bicia Rekordów

Światowy Dzień Bicia Rekordów

15 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Bicia Rekordów. Uczniowie zostali zaproszeni do udziału w różnych konkurencjach, w których mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. Dla zwycięzców przygotowano certyfikaty.

Oto nasi rekordziści
Klasa "O"

-Najwyższa wieża z klocków: Anna Grzesiak
Klasy I-III
- Podrzucanie piłeczki: Oskar Antoniewicz (8)
- Kozłowanie piłki: Mikołaj Durczak (64)
- Skoki na skakance: Ines Rychlik (50)
Klasy IV-VII i II-III gimnazjum
(nazwiska podano w kolejności: sp i gimnazjum)
- Podbijanie balonika głową: Jakub Wawszków (501), Adrian Palak (325)
- Podbijanie piłeczki pingpongowej: Krystian Wojcieszak (789), Bartosz Grobelny (2016)
- Skoki na skakance: Klaudia Gumola (146)
- Szybkie czytanie: Monika Zaworska "Na straganie" - 1:00, Martyna Tułaza "Sójka" - 1:12
- Brzuszki - kategoria chłopców: Kamil Marcinek (173), Krystian Rychlik (200)
- Brzuszki - kategoria dziewcząt: Daria Rychlik (200)
- Pompki: Michał Grobelny (50), Krystian Rychlik (42)
- Żonglerka piłką: Krystian Wojcieszak (94), Adrian Palak (47)
- Największa liczba ocen celujących i bardzo dobrych: klasa IV - "6"-113, "5"-316

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_xoranalogclock/mod_xoranalogclock.php on line 26

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

 
Zodiak: Waga
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 10
Do końca roku szkolnego pozostało:
Strict Standards: Non-static method modGoMyloCountdownHelper::labelCss() should not be called statically in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 320
Courtesy of Go Mylo Countdown
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 99 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 103 Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter_timestart.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 124 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107
850389
Twoje IP: 54.156.51.193