VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29 września obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają" i miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Na egzaminatorów wybrani zostali: Julia Ferenz i Anna Radomska z klasy 7, Maria Masztalerz i Gracjan Basiński z klasy 5 oraz Oliwia Durczak i Tymoteusz Rychlik z klasy 4.

Komisje egzaminacyjne, pod okiem koordynatorki akcji, pani Małgorzaty Nowackiej przeprowadziły pisemne egzaminy w każdej klasie.

Uczniom, którzy bezbłędnie wykonali 5 zadań z mnożenia i dzielenia wręczono certyfikaty "Mistrz Tabliczki Mnożenia".
Krótki egzamin odbył się również podczas Święta Pyry. Z tabliczką mnożenia zmierzyli się wówczas rodzice uczniów.
Certyfikaty otrzymali:
- w klasie III
Zuzanna Brodziak i Mikołaj Durczak
- w klasie IV
Amelia Berek, Agata Biegańska, Zuzanna Bukowska, Natalia Grzybowska, Gabriela Pera, Monika Zaworska, Michał Grobelny i Jakub Kraszkiewicz
- w klasie V
Oliwia Pietrowiak, Iga Wieruszewska, Nikola Trybek, Joanna Nabzdyk, Eryk Poczta i Miłosz Wojtkowiak
-w klasie VI
Julia Nowacka, Anastazja Minta, Julia Grzybowska, Agata Wawszków, Kamil Marcinek, Michał Żyła i Jakub Zygmunt
- w klasie VII
Klaudia Gumola, Zuzanna Chrobot, Agata Kaliszak, Zuzanna Ignasiak i Jakub Wawszków
- w klasie II gimnazjum
Sara Rożek, Tomasz Adamski, Kacper Podlewski, Bartosz Kałmucki, Mariusz Żyła, Mikołaj Andrzejczak i Jakub Żelek
Wszystkim uczniom gratulujemy znajomości tabliczki mnożenia!

Dzisiaj jest: Niedziela
12 Maja 2024