"Święty Marcin patronem najstarszej parafii w Jarocinie" - wręczenie nagród

10 listopada w sali Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie, podczas zabawy "Do tańca i do różańca", organizowanej przez Parafię Św. Marcina w Jarocinie i Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jarocinie, wręczone zostały dyplomy i nagrody za udział w konkursie plastycznym "Święty Marcin patronem najstarszej parafii w Jarocinie".

Oliwia, Gabrysia i Mikołaj - nasi laureaci

Praca Mikołaja - I miejsce

Praca Gabrysi - II miejsce

Praca Oliwii - wyróżnienie

Naszym zdolnym uczniom składamy gratulacje!
Wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
W. Borys

 

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
7 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Benedykt, Cyryl, Estera, Kira,
Metody, Piotr, Pompejusz, Sędzisława,
Wilibald

 
Zodiak: Rak