STOP uzależnieniom!

15 listopada naszą szkołę odwiedziły przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarocinie, aby przeprowadzić zajęcia z zakresu profilaktyki uzależnień.
Uczniowie klas V-VI wzięli udział w realizacji projektu młodzieżowej edukacji rówieśniczej pt. "Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - kontra tytoń", natomiast uczniowie klas VII-VIII realizowali projekt "Wiem - nie biorę! Jestem bezpieczny".

Młodsi uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat szkodliwości palenia tytoniu i e-papierosów, natomiast starsi zdobywali wiedzę na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków, dopalaczy i innych substancji psychotropowych.


Spotkanie odbyło się z inicjatywy pedagoga szkolnego, pani Pauliny Panek.
Działania profilaktyczno-edukacyjne będą kontynuowane.

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Środa
22 Stycznia 2020
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

 
Zodiak: Wodnik