Wakacje nad Bałtykiem

W dniach od 27 lipca do 03 sierpnia grupa 38 uczniów naszej szkoły wypoczywała w urokliwej miejscowości nadmorskiej - Sianożętach. Obóz letni zorganizowało Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Żak" przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Jarocinie.

Program kolonii obfitował w różnego rodzaju atrakcje: wycieczki piesze do Ustronia Morskiego i autokarowe do Kołobrzegu, kąpiele morskie i słoneczne, wesołe miasteczko, dmuchane zamki, dyskoteki. Wieczorami, przy ognisku, obozowicze śpiewali kolonijne piosenki.
Opiekę nad uczniami sprawowały: pani Maria Hejna, pani Karolina Kozłowska i pani Renata Kalińska.

Po siedmiu dniach koloniści wrócili do Prus pełni wrażeń i pytań o kolejne wakacje ... najlepiej w Sianożętach :)
Na podstawie sprawozdania kierownika obozu, pani Magdaleny Kraski-Dąbkiewicz

Dzisiaj jest: Niedziela