Prusy najlepsze w powiecie!

Z dumą ogłaszamy, że drużyna reprezentująca nasze gimnazjum stanęła na najwyższym podium w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym na etapie powiatowym i będzie reprezentować Powiat Jarociński na etapie wojewódzkim w Kaliszu.
BRAWO ONI :)

Zwycięska drużyna w składzie: Weronika Jaworska, Tobiasz Tomaszczak, Bartosz Grobelny.

Organizatorem turnieju jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie, a gospodarzem, jak co roku, Zespół Szkół nr 3 w Jarocinie.
Do konkursu przystąpiły reprezentacje trzech gmin: Kotlin, Żerków i Jarocin, wyłonione podczas etapu gminnego.
Zawody podzielono na dwie części. Najpierw uczniowie zmagali się z częścią teoretyczną, polegającą na drużynowym rozwiązywaniu testu, następnie musieli wykazać się umiejętnością jazdy na rowerze z pokonaniem toru przeszkód.
Wszyscy uczestnicy wykazali się wysoką wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi, a najlepsi okazali się reprezentanci naszej szkoły!
Gratulacje dla uczniów i ich opiekuna, pana Michała Rakoczego!

29 Kwietnia 2024
Angelina, Augustyn, Bogusław, Hugo,