Szkoła bez tajemnic - zapraszamy Rodziców na lekcje otwarte

17 marca zainaugurowaliśmy spotkania z rodzicami w ramach lekcji otwartych. Dzięki obserwacji zajęć w klasach I - VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum rodzice będą mieli okazję zobaczyć, jak ich dziecko pracuje w zespole klasowym, jak wygląda jego aktywność na zajęciach, a także, jakie metody stosują w swej pracy nauczyciele. Lekcje otwarte to doskonała okazja, aby poznać szkołę od środka i przekonać się, jak uczymy.

Na pierwsze tego typu zajęcia zaprosiła rodziców wychowawczyni klasy I szkoły podstawowej, pani M. Piętka. Frekwencja rodziców dopisała. Mamy z zainteresowaniem obserwowały, jak ich pociechy radzą sobie w środowisku szkolnym. Niebywałą radość z zajęć otwartych wykazały same dzieci, dla których obecność mam miała wyjątkową wartość.

Na kolejne lekcje otwarte, w klasie II i III zapraszają: pani M. Jankowska - 18.03. i pani R. Kalińska - 19.03.
Aktualizacja  - 18 marca
Lekcja otwarta w klasie III

Aktualizacja - 19 marca
Lekcja otwarta w klasie II

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas serdecznie dziękują rodzicom za zaangażowaną współpracę ze szkołą i Państwa obecność na lekcjach otwartych.

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,