Uroczystość poświęcenia i przekazania sztandaru

W piątek, 21 kwietnia br. w naszej szkole miało miejsce szczególne wydarzenie, którym była uroczystość poświęcenia i przekazania sztandaru.

Cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście wzięli udział we mszy św., a następnie w części oficjalnej uroczystości, która rozpoczęła się od aktu przekazania sztandaru. Tak cenny dar z rąk Rodziców odebrał dyrektor szkoły, Pan Marcin Frąszczak, aby następnie wręczyć go uczniom.Zwieńczeniem uroczystości były obchody Dnia Patrona Szkoły - błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zebrani obejrzeli montaż słowno-muzyczny, podczas którego zagłębiano się w znaczenie słów i wzorów postępowania, które pozostawił po sobie Prymas Tysiąclecia.Ten dzień zapisze się złotymi literami na kartach historii naszej szkoły.


Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

 
Zodiak: Rak