Praca plastyczna Gabrysi w kalendarzu ściennym

16 grudnia rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Moja bezpieczna droga do szkoły - bezpiecznie na przejazdach kolejowych", organizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu.
Z radością informujemy, że praca Gabrysi Pery z klasy VI została wyróżniona i zamieszczona w specjalnie przygotowanym kalendarzu ściennym na 2020 rok.
Serdecznie gratulujemy!
Po ogłoszeniu wyników 1. etapu odbył się kolejny etap konkursu - wykonywanie prac przez uczniów. W tym etapie udział wzięły: Gabrysia i Julia Dąbkiewicz.

Obie dziewczynki wykazały się inwencją twórczą i wykonały piękne prace plastyczne. BRAWO!

I tutaj kolejna miła niespodzianka. Praca Gabrysi została doceniona przez jury i nasza reprezentantka zajęła III miejsce. Gabrysia była jedyną uczestniczką konkursu, która odebrała dwie nagrody: w etapie 1. i 2.

Gratulacje dla Gabrysi i Julii za wspaniałą promocję naszej szkoły!
Więcej o konkursie czytaj tutaj

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,