Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - GŁOSUJCIE W KONKURSIE "OSZCZĘDZAM NA 5"

GŁOSUJCIE W KONKURSIE "OSZCZĘDZAM NA 5"

Od 28 kwietnia do 9 maja 2017 roku na stronie internetowej  SKO  można głosować na prace w konkursie "Oszczędzam na 5". Również nasza szkoła wzięła udział w tym konkursie. Teraz liczymy na wasze głosy. Co musisz zrobić, żeby oddać swój głos?

1. Wejść na stronę internetową  SKO.

2. Kliknąć link Głosowanie trwa.

3. Zalogować się lub założyć konto, jeśli go nie posiadasz.

4. Znaleźć pracę naszej szkoły Zespół Szkół w Prusach, autorka to zuzka4356.

5. Zagłosować, klikając Głosuję.

Pamiętaj! Głosować możesz raz dziennie przez cały czas trwania konkursu!!!