Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - "Oszczędzam na 5" nowy konkurs na stronie skowsgb.pl

"Oszczędzam na 5" nowy konkurs na stronie skowsgb.pl

Konkurs trwa tylko do 25 kwietnia!!!!!

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Najważniejsza rzecz, to zrobienie zdjęcia lub selfie, na którym widać, w jaki sposób oszczędzasz wodę, jedzenie, energię, prąd, itp. Dalej postępuj wg instrukcji

1. Wejdź na stronę internetową http://www.skowsgb.pl/

2. Kliknij Biorę udział.

3. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

4. Jeśli masz już konto, to zaloguj się, jeśli nie, to załóż konto.

5. Uzupełnij dane szkoły, wybierając województwo wielkopolskie i Prusy Zespół Szkół w Prusach.

6. Otworzy się kreator, w którym stworzysz swoją pracę, dodasz tam po kolei zdjęcie, motyw i krótki opis oszczędzania. Postępuj zgodnie z zamieszczonymi tam instrukcjami. Pamiętaj, że zdjęcia, których użyjesz muszą być twoją własnością, a osoby, które na nich są muszą się zgodzić na publikację.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, można wygrać dla szkoły aparat cyfrowy, a dla uczniów piłki z podpisami zawodników Lecha Poznań.