SKO ogłasza konkurs ekologiczny o oszczędzaniu

Do 27 kwietnia trwa konkurs ekologiczny "Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka. Jak oszczędzać wodę i energię?".

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną, na której pokazane jest w jaki sposób oszczędzać wodę i energię w życiu codziennym. Chodzi o rzeczy, które każdy z nas może wykonywać codziennie, żeby nasza planeta była czystsza, a nasze portfele zasobniejsze, np. zbieranie makulatury, zakręcanie wody podczas mycia zębów czy gaszenie światła, gdy wychodzimy z pomieszczenia. A może wy jeszcze inaczej dbacie o Ziemię i znacie inne sposoby oszczędzania energii i wody?

Prace wykonane w formacie A4 dowolną techniką: kredki, farby, wyklejanie, wycinanie czy pomieszane różne techniki plastyczne, należy dostarczyć  do p.Małgorzaty Nowackiej- opiekunki SKO.

Zachęcamy do udziału, nagrody czekają.