Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Konkurs BS w Jarocinie "PISANKA - SKARBONKA z logo SKO"

Konkurs BS w Jarocinie "PISANKA - SKARBONKA z logo SKO"

Bank Spółdzielczy w Jarocinie ogłasza konkurs dla wszystkich członków SKO.

Projekt „PISANKI-SKARBONKI z logo SKO” musi zostać stworzony z materiałów recyklingowych, w dowolnej formie przestrzennej (np. konstrukcja, rzeźba, figura).

Prace można wykonywać w grupach, maksymalnie 5-osobowych. Do banku trafi tylko jeden projekt, wybrany przez opiekuna SKO.

Każda Szkoła przynosi do Banku tylko jedną pisankę, która została wykonana przez grupę maksymalnie 5 uczniów- członków SKO.

Prace należy dostarczyć do p. Małgorzaty Nowackiej do dnia 4 kwietnia 2017r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!