Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - SKO OGŁASZA NOWY KONKURS MATEMATYCZNY.

SKO OGŁASZA NOWY KONKURS MATEMATYCZNY.

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Liczby Pi ogłaszamy konkurs "Przygody z pieniędzmi". Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Na uczestników, którzy zgłoszą swój udział do 10 marca, czeka test złożony z zadań zamkniętych i otwartych, dotyczących pieniędzy, zakupów, lokat bankowych, obniżek podwyżek, itp.

Serdecznie zapraszamy, zapisy u p. Małgorzaty Nowackiej.