Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - PRZEDŁUŻONY TERMIN SKŁADANIA PRAC NA KONKURS "BANK PRZYSZŁOŚCI"

PRZEDŁUŻONY TERMIN SKŁADANIA PRAC NA KONKURS "BANK PRZYSZŁOŚCI"

SKO przedłuża termin składania prac na konkurs "Bank przyszłości".

Ilustracje lub komiksy na kartce formatu A4 lub A3, przedstawiające jak mogą wyglądać banki za 100 lat, można przynosić do 17 lutego 2017 roku do opiekunki SKO- p. Małgorzaty Nowackiej.