Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - KONKURS ŚWIĄTECZNY "CHOINKA SKO"

KONKURS ŚWIĄTECZNY "CHOINKA SKO"

SKO ogłasza konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły "CHOINKA SKO".

Aby wziąć udział w konkursie, należy dowolną techniką plastyczną: kredki, farby wyklejanie, wydzieranie, pisaki, pastele, czy połączenie wybranych technik, stworzyć choinkę SKO. Można wykorzystać skojarzenia związane z SKO, czyli np. pieniądze, świnki, skarbonki, itp. Na choince musi znaleźć się napis SKO. Prace powinny mieć format A4 i zostać wykonane na kartce z bloku technicznego.

Zachęcamy do udziału w konkursie, na najciekawsze wykonane samodzielnie prace, czekają nagrody.

Prace przynosimy do opiekunki SKO p. Małgorzaty Nowackiej do 20 grudnia 2016r.