Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - KONKURS "SKARBONKA Z SUROWCÓW WTÓRNYCH"

KONKURS "SKARBONKA Z SUROWCÓW WTÓRNYCH"

SKO ogłasza konkurs dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Prusach, na najbardziej oryginalną skarbonkę wykonaną z surowców wtórnych: butelek, kartonów po sokach, mleku, sznurków, folii itp. Skarbonka może mieć dowolną formę, chodzi o to ,by można w niej oszczędzać pieniądze.

Czekamy na wasze pomysły do 2 grudnia 2016r.

Prace dostarczamy do p. Małgorzaty Nowackiej.