PODSUMOWANIE KONKURSU "MISTRZOWIE OSZCZĘDZANIA"

5 maja 2016 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu klasowego oraz indywidualnego "Mistrzowie oszczędzania". Rozpoczęty we wrześniu konkurs trwał do końca kwietnia.

I miejsce w kategorii klas bezapelacyjnie zdobyła klasa I szkoły podstawowej. W czasie trwania konkursu uczniowie tej klasy dokonali aż 173 wpłat na książeczki oszczędnościowe. II miejsce zajęła klasa II, a III miejsce klasa IV szkoły podstawowej. Przedstawiciele tych klas odebrali okolicznościowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymali plany lekcji SKO.

Indywidualnie triumfowali uczniowie zwycięskiej klasy, I miejsce z 26 wpłatami na książeczkę SKO zdobyła Zofia Grzybowska, II miejsce z 25 wpłatami - Mikołaj Durczak. Miejsca III i IV zajęły uczennice klasy II - Gabriela Pera oraz Oliwia Durczak. Rywalizacja była bardzo wyrównana, o zwycięstwie decydowały pojedyncze wpłaty. Na wyróżnienie zasługują również Amelia Kałmucka, Michalina Niewitecka i Amelia Minta z  klasy I.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego oszczędzania w SKO:)