Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - SKO OGŁASZA KONKURSY "FANTASTYCZNA MONETA" I "FANTASTYCZNY BANKNOT"

SKO OGŁASZA KONKURSY "FANTASTYCZNA MONETA" I "FANTASTYCZNY BANKNOT"

Do 18 marca 2016 r. trwają dwa nowe konkursy plastyczne ogłoszone przez SKO. Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej mają do wykonania fantazyjną monetę o średnicy 20 cm, a uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej  i I-III gimnazjum fantazyjny banknot (na kartce technicznej formatu A4). W obu konkursach technika plastyczna jest dowolna, można wykorzystać również ozdabianie przestrzenne. Konieczne jest tylko umieszczenie na projekcie napisu SKO.

Prace proszę dostarczać do opiekunki SKO, p. Małgorzaty Nowackiej.