Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - WYSTAWA "STARYCH" PIENIĘDZY

WYSTAWA "STARYCH" PIENIĘDZY

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zwracam się z gorącym apelem o pomoc w zorganizowaniu wystawy "starych" pieniędzy sprzed denominacji w 1995 roku.

 

Z pewnością wielu z was posiada jeszcze takie banknoty i monety, a także inne pamiątki z tym związane, np. stare bilety, gazety czy metki z ceną, itp. Każdy eksponat będzie dla nas niezwykle cenny.  Oczywiście wszystkie przedmioty zostaną po wystawie zwrócone właścicielom.

Myślę, że taka wystawa może tych młodszych nauczyć czegoś nowego, natomiast tym starszym przypomni stare, często mile wspominane czasy.

Eksponaty proszę przynosić do p. Małgorzaty Nowackiej- opiekunki SKO do 17 lutego 2016r.