Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - KONKURS SKO "PORTFEL Z SUROWCÓW WTÓRNYCH"

KONKURS SKO "PORTFEL Z SUROWCÓW WTÓRNYCH"

 Okazało się, że najpiękniejsze portfele z surowców wtórnych powstają z kartonów po mleku. Podziękowania należą się Pani Marzenie Zięciak, nauczycielce przyrody w naszej szkole. To właśnie ona pokazała naszym uczniom, jak ze zwykłego pudełka po mleku, który w innym przypadku wylądowałby w śmietniku, można wyczarować coś wspaniałego. Jednak to uczestniczki naszego konkursu przepięknie ozdobiły portfeliki i uczyniły z nich prawdziwe dzieła. 

Właśnie dlatego, w porozumieniu z samorządem szkolnym, postanowiliśmy włączyć się do szkolnego kiermaszu świątecznego i sprzedać portfele. Udało się, uczniowie kupili portfele jako prezenty dla swoich najbliższych.

A teraz o naszych uroczych zwyciężczyniach, którymi okazały się uczennice klasy V.  Wszystkie dostarczone prace konkursowe były przepiękne i wybór okazał się bardzo trudny , jednak mogły wygrać tylko trzy. I miejsce dla Zuzanny Ignasiak, II dla Julki Ferenz, a III dla Agaty Kaliszak. Gratulujemy dziewczyny:)