KONKURS SKO "POD CHOINKĄ CHCIAŁBYM ZNALEŹĆ..."

Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac przygotowanych przez uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Wśród wymarzonych prezentów królowały telefony, samochody zdalnie sterowane, gry komputerowe oraz konie i lalki, ale znalazł się również Furby i teleskop . Wybór okazał się trudny, decydujące znaczenie miała estetyka i samodzielność wykonania pracy plastycznej. Michał Grobelny z klasy II, który okazał się zwycięzcą konkursu, oddał aż 3 bardzo ładne prace.Drugie miejsce zajął rysunek Kingi Wolnej z klasy II, która przekazała swoją pracę jako pierwsza. Tymek Rychlik z klasy II zajął trzecie miejsce, ponieważ jego praca była bardzo oryginalna.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w następnych.

Poniżej można obejrzeć prace zwycięzców

MIEJSCE I  Michał Grobelny z klasy II

MIEJSCE II Kinga Wolna z klasy II