Konkurs na kartkę z kalendarza "Październik 2020 - miesiąc oszczędzania"

SKO ogłasza nowy konkurs na projekt kartki z kalendarza  "Październik - miesiąc oszczędzania".

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować na kartce A4 lub w formie elektronicznej - w programie Paint (rozmiar ustawić taki, jak format A4: 29,7x21 cm) kartkę z kalendarza na PAŹDZIERNIK. Kartka ma zachęcać do oszczędzania w SKO w tym szczególnym dla wszystkich członków SKO miesiącu w roku. Może zostać wykonana dowolną techniką plastyczną (kredki, farby, pisaki, pastele, wyklejanka, wydzieranka czy kolaż, czyli połączenie różnych technik).

Projekt w formie elektronicznej musi zawierać samodzielnie zaprojektowane elementy. Proszę pamiętać o prawach autorskich, nie wolno wykorzystywać zdjęć bez zgody ich właściciela. Prace niesamodzielne nie wezmą udziału w konkursie.

Projekt kartki musi zawierać napis SKO!

Konkurs trwa do końca października 2020, gotowe projekty proszę przynosić do opiekunki SKO p. Małgorzaty Nowackiej, a w wersji elektronicznej przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wiadomości wpisując  Konkurs SKO oraz imię, nazwisko i klasę.

Najciekawsze projekty zostaną nagrodzone gadżetami z logo SKO w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV oraz VI-VIII !