Pasowanie na Przedszkolaka

27 listopada odbyło się uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka" dzieci z najmłodszej grupy 3 i 4-latków. W tym ważnym wydarzeniu maluchom towarzyszyli Rodzice.

Uroczystego pasowania dokonały: pani dyrektor, Anna Kowalska i prezes Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Żak", pani Mariola Jankowska.
Dzieci z dużym zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny, w którym pochwaliły się swoimi umiejętnościami.
Po występach każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, książeczkę i słodycze.
Podczas słodkiego poczęstunku dzieci mogły pochwalić się przed Rodzicami swoimi pracami plastycznymi oraz wypełnionymi kartami pracy.
Tego dnia każde dziecko  opuszczało przedszkole z uśmiechniętą buzią, ciesząc się z faktu zostania prawdziwym przedszkolakiem. :)
K. Kaźmierczak

Fotorelacja z pasowania - w galerii.