Udział w obchodach Święta Niepodległości

W Jarocinie rozpoczęły się obchody Święta Niepodległości oraz Dni Patrona Miasta.

8 listopada delegacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: panią dyrektor, Anną Kowalską, panią Marzeną Zięciak, panią Renatą Kalińską i panią Wiesławą Borys udała się na jarociński rynek, by udziałem w capstrzyku oddać hołd poległym za wolność Ojczyzny.
Uczniowie byli świadkami Apelu Poległych, salwy honorowej, złożenia kwiatów przez władze samorządowe pod tablicą upamiętniającą księdza Ignacego Niedźwiedzińskiego i koncertu orkiestry wojskowej.
Dla wszystkich uczestników udział w capstrzyku był wzruszającym, patriotycznym przeżyciem.

Wychowawcy serdecznie dziękują rodzicom zaangażowanym w organizację wyjazdu do Jarocina.

Zdjęcie udostępnione przez pana Sz. Gruchalskiego.