Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Sprzątamy Świat - Odkrywamy czystą Polskę.

Sprzątamy Świat - Odkrywamy czystą Polskę.

Ochrona środowiska jest obowiązkiem każdego obywatela, dlatego corocznie organizowana jest akcja „Sprzątanie Świata”.
W tym roku hasłem przewodnim akcji było „Odkrywamy czystą Polskę”.

20 września uczniowie Zespołu Szkół w Prusach wyposażeni w worki i rękawice ochronne wyruszyli w teren, by sprzątać okolicę. Uczniowie zadbali o czystość otoczenia szkoły oraz skwery, ulice, pobocza i las w  Zakrzewie i Prusach.