Nowe zestawy interaktywne w szkole

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji  uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych -"Aktywna Tablica". Nasza placówka wzbogaciła się o dwa nowe zestawy z tablicami interaktywnymi.

W ramach programu stworzona została międzyszkolna sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK, w skład której wchodzą nauczyciele Zespołu Szkół w Witaszycach oraz naszej szkoły. Celem powołania i działania  tej  Sieci jest przede wszystkim nawiązywanie kontaktów i współpracy pomiędzy szkołami, m.in. udział w lekcjach otwartych oraz analiza „dobrych praktyk” stosowana przez uczestników.

W ramach międzyszkolnej sieci współpracy w zakładce udostępnione zostaną scenariusze lekcji i przykłady "dobrych praktyk".

 

Wspierają nas