Kolejny sukces Gabrysi i Oliwii

Uczennice klasy IV: Gabriela Pera i Oliwia Durczak zdobyły II miejsce w konkursie międzyszkolnym zorganizowanym przez Bank Spółdzielczy w Jarocinie z okazji 150-lecia działalności placówki.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym dziewczynki wykonały pracę plastyczną nawiązującą do jubileuszu banku.

W poniedziałek, 21 maja wraz z opiekunką SKO, panią Małgorzatą Nowacką udały się do siedziby Banku Spółdzielczego w Jarocinie i przystąpiły do drugiego etapu - rozwiązywania testu sprawdzającego wiedzę o bankowości spółdzielczej. Nasze zdolne uczennice poradziły sobie doskonale! O zwycięstwie zadecydowała dogrywka, w której o jeden punkt więcej zdobyły reprezentantki Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie. Ostatecznie Gabrysia i Oliwia zajęły II miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 16 czerwca w czasie pikniku zorganizowanego przez bank w parku miejskim.
Gratulacje dla laureatek i opiekuna, pani Małgorzaty Nowackiej!

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024