Uwaga! Jest sprawa! Nowy konkurs SKO i nowa zabawa!

W dniach od 20 kwietnia do 11 maja na stronie internetowej SKO można głosować na prace w konkursie "Planszomania SKO".

Wśród wielu zdjęć jest też praca stworzona przez uczniów z kółka matematycznego z naszej szkoły.
Teraz liczymy na Wasze głosy!
Co należy zrobić, żeby zagłosować?

1. Wejdź na stronę internetową skowsgb.pl  (kliknij tutaj).
2. Kliknij link Głosuj!
3. Zaloguj się lub załóż konto.
Uwaga! Jeśli głosowałeś na wcześniejsze konkursy, znaczy, że masz już konto na stronie  SKO.  Loguj się tą samą nazwą użytkownika i tym samym hasłem.
4. Znajdź pracę naszych uczniów Zespół Szkół w Prusach, użytkownik: klasa4prusy
5. Zagłosuj klikając: Głosuję
Pamiętaj! Głosować możesz raz dziennie przez wszystkie dni trwania konkursu, czyli liczymy, że zagłosujesz 22 razy :)
Oto zdjęcie, na które głosujemy!

użytkownik: klasa4prusy

Prosimy o wsparcie! Liczy się każdy głos!
Przypominamy. Głosuj codziennie!
_______________________________________________________________
Aktualizacja
21.04. - zabawa dopiero się zaczęła, a my już mamy 94 głosy. Dziękujemy! Prosimy o więcej :)
25.04. - z ilością głosów 121 zajmujemy 6 miejsce. Jest dobrze, ale dzięki Wam może być lepiej :)
29.04. - mamy 170 głosów. Musimy zwiększyć moc, by utrzymać wysokie miejsce :) Klikajcie - głosuję! Powiedzcie o nas Waszym znajomym :)
10.05. - zabawę kończymy z 248 punktami. Wszystkim, którzy nas wspierali i oddawali głosy, serdecznie dziękujemy!

Dzisiaj jest: Czwartek
18 Kwietnia 2024