III miejsce Oliwii w konkursie wojewódzkim

W piątek, 23 marca podczas XXII Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w wojewódzkim konkursie "Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej" organizowanym przez Departament Edukacji i Nauki przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
Spośród 494 prac III miejsce w kategorii klas IV-VIII zajęła uczennica naszej szkoły - Oliwia Durczak z klasy IV.

Serdecznie gratulujemy!

Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie oraz historią, geografią i kulturą kraju określonego w temacie na dany rok. Tegoroczna edycja dotyczyła działalności Polaków w Bretanii.
Oliwka wykonała pocztówkę przedstawiającą postać Marii Skłodowskiej-Curie.

Dyplomy i nagrody wręczyli: pani Marzena Wodzińska - członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Christophe Paoli - attache ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej w Ambasadzie Francji w Polsce.

Zdjęcia dzięki uprzejmości mamy Oliwii, która towarzyszyła córce podczas uroczystości.

17 Kwietnia 2024
Anicet, Innocenty, Innocenta, Jakub,