Dzień Kobiet 2018

16 marca w Domu Rolnika odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Imprezę dla mieszkanek wsi zorganizowała Rada Rodziców Zespołu Szkół, a przed zaproszonymi gośćmi zaprezentowali się uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Na ten wyjątkowy wieczór sala Domu Rolnika zamieniła się w studio telewizyjne, z którego na żywo transmitowano program "Zwyczajne niezwyczajne zwyczaje". W rolę prezenterów wcielili się Bartosz Mróz i Jakub Żelek. Panowie postanowili przeprowadzić ankietę sprawdzającą, jakie umiejętności powinna posiadać kobieta, by zawsze być piękną. W tym celu zaprosili koleżanki z jednego z najbardziej znanych w kraju salonów urody "Urodziwi Dłużej Żywi". Każda z pań prezentowała inny sposób upiększania się.
Występ został potraktowany z przymrużeniem oka, a zabawnym sytuacjom i dialogom nie było końca.

Humorystyczną część artystyczną umilały śpiewy naszej utalentowanej młodzieży.

Nie zabrakło także biesiady, do której zaproszono wszystkich widzów. Wspólne śpiewanie okazało się nie lada atrakcją.
Podczas uroczystości głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół, pan Marcin Frąszczak, który wszystkim Paniom złożył życzenia i zachęcił do wspólnego świętowania.
Po strawie dla ducha przyszedł czas na pokarm dla ciała, o który zadbały mamy z Rady Rodziców. Przy kawie i słodkościach miło upłynął czas.
Scenariusz występu opracowały: pani Paulina Panek i pani Maria Hejna.
Dla szanownych gości recytowali, śpiewali i tańczyli uczniowie: Wiktoria Mikocik, Oliwia Durczak, Zuzanna Ignasiak, Agata Kaliszak, Zuzanna Chrobot, Anna Radomska, Julia Ferenz, Julia Mróz, Oliwia Mierzchała, Adrian Palak, Jakub Żelek, Bartosz Mróz, Nicolas Mierzchała, Michał Żyła, Kamil Piotrowski.
Nad oprawą techniczną czuwał Bartosz Grobelny.
Na podstawie sprawozdania pani Pauliny Panek

Dzisiaj jest: Czwartek