Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Dzień Babci i Dziadka 2018

Dzień Babci i Dziadka 2018

W środę, 24 stycznia do Domu Rolnika w Prusach przybyli znamienici goście - Babcie i Dziadkowie naszych przedszkolaków, by obejrzeć program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zacnych gości powitał dyrektor Zespołu Szkół, pan Marcin Frąszczak i złożył serdeczne życzenia z okazji święta.
Następnie na scenie pojawili się mali artyści. Każda grupa przygotowała wspaniały program, na który składały się wiersze, piosenki i tańce.
W ten sposób dzieci wyraziły swoją miłość do dziadków.
Na zakończenie uroczystości Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki przygotowane podczas zajęć przedszkolnych.


Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
To była niezwykła uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.
Wszystkim Babciom i Dziadkom czytającym ten wpis dedykujemy życzenia
"Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją,
póki komar i mucha morza nie wypiją.
A ty, mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,
aż się Babcia i Dziadzio nażyją do woli!"

W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec