Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Dzień Babci i Dziadka 2018

Dzień Babci i Dziadka 2018

W środę, 24 stycznia do Domu Rolnika w Prusach przybyli znamienici goście - Babcie i Dziadkowie naszych przedszkolaków, by obejrzeć program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zacnych gości powitał dyrektor Zespołu Szkół, pan Marcin Frąszczak i złożył serdeczne życzenia z okazji święta.
Następnie na scenie pojawili się mali artyści. Każda grupa przygotowała wspaniały program, na który składały się wiersze, piosenki i tańce.
W ten sposób dzieci wyraziły swoją miłość do dziadków.
Na zakończenie uroczystości Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki przygotowane podczas zajęć przedszkolnych.


Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
To była niezwykła uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.
Wszystkim Babciom i Dziadkom czytającym ten wpis dedykujemy życzenia
"Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją,
póki komar i mucha morza nie wypiją.
A ty, mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,
aż się Babcia i Dziadzio nażyją do woli!"

W. Borys

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_xoranalogclock/mod_xoranalogclock.php on line 26

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

 
Zodiak: Waga
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 10
Do końca roku szkolnego pozostało:
Strict Standards: Non-static method modGoMyloCountdownHelper::labelCss() should not be called statically in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 320
Courtesy of Go Mylo Countdown
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 99 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 103 Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter_timestart.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 124 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107
850374
Twoje IP: 54.156.51.193