Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - SKO wspiera szkolną bibliotekę

SKO wspiera szkolną bibliotekę

Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o 10 nowych tytułów. Książki zostały zakupione za nagrodę otrzymaną w konkursie "SKO w SGB".
Woluminy przekazano podczas apelu szkolnego.


Nowe tytuły to powieści młodzieżowe, które na pewno spodobają się naszym uczniom.
Spośród tych książek z pewnością znajdziesz coś dla siebie:
- Jay Asher - "13 powodów", "Światło"
- Ewa Nowak - "Błahostka i kamyk"
- Dorota Terakowska - "Córka czarownic", "Tam, gdzie spadają Anioły"
- Barbara Kosmowska - "Kolorowy szalik", "Dziewczynka z parku"
- Brenna Yovanoff - "Wyśnione miejsca"
- Robyn Schneider - "Początek wszystkiego"
- Agnieszka Tyszka - "Wyciskacz do łez"
Zapraszamy do biblioteki!
W ramach otrzymanych środków zakupiono również książki o ekonomii dla dzieci. Opiekunka SKO zaplanowała wspólne czytanie opowiastek z ekonomią w tle z uczniami klas I-IV oraz warsztaty ekonomiczne dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję poznać bohaterów bajek Grzegorza Kasdepke "Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela".
Już wkrótce więcej informacji.
Na podstawie sprawozdania pani Małgorzaty Nowackiej
W. Borys

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_xoranalogclock/mod_xoranalogclock.php on line 26

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Piątek
21 Września 2018
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz,
Mira

 
Zodiak: Panna
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 10
Do końca roku szkolnego pozostało:
Strict Standards: Non-static method modGoMyloCountdownHelper::labelCss() should not be called statically in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 320
Courtesy of Go Mylo Countdown
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 99 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 103 Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter_timestart.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 124 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107
848236
Twoje IP: 54.198.142.121