Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Nagrody za bombki z logo SKO

Nagrody za bombki z logo SKO

18 stycznia, podczas apelu szkolnego, opiekunka SKO, pani Małgorzata Nowacka wręczyła uczniom nagrody za udział w konkursie plastycznym "Bombka z logo SKO".

Upominki otrzymały: Zuzanna Brodziak z kl. III, Julia Dąbkiewicz, Kinga Kaczmarek i Weronika Gościniak z kl. I oraz Gabriela Pera z kl. IV.

Konkurs na najpiękniejszą bombkę z logo SKO ogłoszony został przez Bank Spółdzielczy w Jarocinie. Nasza szkoła przekazała pracę Gabrysi Pery. Niestety, nie udało nam się zdobyć nagrody.
Podczas apelu opiekunka SKO wręczyła upominki wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym etapie konkursu.
Prace młodych artystów można podziwiać na szkolnej choince.
Na podstawie sprawozdania pani Małgorzaty Nowackiej
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec