Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola z maskotką Kubusia Puchatka lub któregoś z jego przyjaciół.
Świętowanie rozpoczęto od lektury. Maluchy z zainteresowaniem wysłuchały historii ze Stumilowego Lasu.Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-tanecznych, plastycznych i ruchowych z Kubusiem w roli głównej.
Podczas zajęć dzieci były bardzo aktywne i wykazały się pomysłowością i kreatywnością.
Dzień pełen niespodzianek przygotowały: pani Mariola Jankowska i pani Martyna Wolicka.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec