Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Lodowisko 2018

Lodowisko 2018

17 stycznia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na lodowisko do Tarnowa Podgórnego.

Celem wyjazdu było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja zespołów klasowych.
Dwie godziny upłynęły na doskonałej zabawie. Nikogo nie zrażały potknięcia i upadki. Młodzi łyżwiarze prezentowali różnie techniki jazdy: od chodzenia przy bandzie po piruety :)

Uczestnicy wycieczki wrócili do domów zrelaksowani i bardzo zadowoleni.
zdjęcia: pani Paulina Panek
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec