Konkursy przedmiotowe KO dla uczniów szkoły podstawowej - 2017/2018

10 stycznia rozpoczęły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkoły podstawowej organizowane przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego przystąpiły 3 uczennice klasy VII.

11 stycznia odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, do którego przystąpiły 2 uczennice klasy VII.

12 stycznia 5 uczniów (2 z klasy VI i 3 z klasy VII) przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Aktualizacja - wyniki
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego informuje, że żaden uczeń nie zdobył wymaganej liczby punktów, by zakwalifikować się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Dziękujemy uczniom, którzy zmierzyli się z testami i spróbowali swoich sił w konkursach.

Dzisiaj jest: Czwartek
24 Maja 2018
Cieszysława, Estera, Jan, Joanna,
Maria, Mokij, Wincenty, Zuzanna, Zula