Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Konkursy przedmiotowe KO dla uczniów szkoły podstawowej - 2017/2018

Konkursy przedmiotowe KO dla uczniów szkoły podstawowej - 2017/2018

10 stycznia rozpoczęły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkoły podstawowej organizowane przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego przystąpiły 3 uczennice klasy VII.

11 stycznia odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, do którego przystąpiły 2 uczennice klasy VII.

12 stycznia 5 uczniów (2 z klasy VI i 3 z klasy VII) przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.


Aktualizacja - wyniki
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego informuje, że żaden uczeń nie zdobył wymaganej liczby punktów, by zakwalifikować się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Dziękujemy uczniom, którzy zmierzyli się z testami i spróbowali swoich sił w konkursach.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

 
Zodiak: Wodnik