Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Wigilia u przedszkolaków

Wigilia u przedszkolaków

22 grudnia do wspólnej wigilii zasiadły wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Maluchy podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie życzenia, śpiewały kolędy.

"Podzielić się opłatkiem,
powiedz mi, co to znaczy?
To dobrze życzyć innym
i wszystko im przebaczyć."


"Biały obrus lśni na stole,
pod obrusem siano.
Płoną świeczki na choince,
co tu przyszła na noc."


"W mroźną noc grudniową,
wśród śnieżnej zamieci,
para reniferów
z nieba do nas leci.
Ciągną piękne sanie
w złocistym zaprzęgu,
a w saniach Mikołaj
i worek prezentów."
Wigilijny nastrój w grupie 4-5-latkówTo był niezwykły dzień. Wprowadził on wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości i życzliwości.
WESOŁYCH ŚWIĄT!
W, Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

 
Zodiak: Wodnik