Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Świąteczne warsztaty w przedszkolu

Świąteczne warsztaty w przedszkolu

Tradycyjnie, przed Bożym Narodzeniem, w naszym przedszkolu odbywają się warsztaty plastyczne z udziałem rodziców.
14 grudnia dzieci z grupy 3-4-latków wspólnie z mamusiami wykonywały świąteczne ozdoby z papieru.

Podczas wspólnej pracy para: mama - dziecko tworzyła torebki na prezenty, choinki, aniołki i bombki.

Czas wspólnych dekoracji upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze.
Na zakończenie spotkania wszyscy złożyli sobie wzajemnie serdeczne życzenia zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Warsztaty zorganizowały: pani Olimpia Kiełb i pani Martyna Wolicka.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec