Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Projektowali świąteczne bombki

Projektowali świąteczne bombki

W grudniu, w naszym przedszkolu zorganizowano konkurs plastyczny "Świąteczna bombka".
Jury miało bardzo trudną pracę, ponieważ wszystkie dzieci stworzyły prawdziwe dzieła sztuki. Dyplomami i słodkimi upominkami nagrodzono wszystkich uczestników konkursu, a autorzy wyróżnionych projektów otrzymali nagrody w postaci dyplomów i książeczek.

W grupie 3-4-latków
I miejsce - Alan Nawrocki
II miejsce - Fabian Ratajczak i Oliwier Ratajczak
III miejsce - Jakub Dworzyński
wyróżnienie - Bartosz Grzybowski

W grupie 4-5-latków
I miejsce - Nikodem Frąszczak
II miejsce - Wojciech Kiełb
III miejsce - Mikołaj Czarnyszka
wyróżnienie - Aleksandra Brodziak

W grupie "0"
I miejsce - Zuzanna Pieszałka
II miejsce - Franciszek Kiełb
III miejsce - Sebastian Stefaniak
wyróżnienie - Marcelina Niewitecka

Konkurs przeprowadziły wychowawczynie grup: pani Martyna Wolicka, pani Olimpia Kiełb, pani Mariola Jankowska i pani Małgorzata Orlińska.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec