Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - XVIII edycja akcji "Góra Grosza"

XVIII edycja akcji "Góra Grosza"

W naszej szkole trwa akcja "Góra Grosza" organizowana przez Towarzystwo "Nasz Dom".
Do 02 stycznia 2018r. uczniowie wszystkich klas zbierają monety - od 1 grosza do 5 złotych.

Więcej o programie "Góra Grosza" dowiesz się  tutaj
Z regulaminem akcji zapoznasz się  tutaj

17 Grudnia 2018
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,