Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Mikołajkowo w szkole

Mikołajkowo w szkole

Dziś, podobnie jak w większości szkół w Polsce, obchodziliśmy mikołajki. Każdy, kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę. Na uczniów czekały słodkie upominki, które Święty Mikołaj podarował każdej klasie.
W radosnych nastrojach uczniowie pozowali do wspólnych zdjęć.

Klasa I

Klasa III

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Klasa VII

Klasa II gimnazjum

Klasa III gimnazjum

Z okazji mikołajek wszystkim czytającym ten wpis, dzieciom i dorosłym, życzymy wymarzonych prezentów, dużo radości, uśmiechu, a nade wszystko zdrowia.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

 
Zodiak: Wodnik