Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 38 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 92 Zespół Szkół w Prusach - Próbny egzamin gimnazjalny 2017 z Operonem

Próbny egzamin gimnazjalny 2017 z Operonem

We wtorek, 05 grudnia gimnazjaliści przystąpili do próbnego egzaminu przygotowanego przez wydawnictwo Operon.
Punktualnie o godz. 9:00 rozpoczął się egzamin z historii i wos-u, o 11:00 z języka polskiego.
W środę uczniowie zmierzą się z zadaniami z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, a w czwartek rozwiążą test z języka obcego nowożytnego.

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec