Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Wręczenie nagrody za udział w konkursie plastycznym "Bądźmy zdrowi"

Wręczenie nagrody za udział w konkursie plastycznym "Bądźmy zdrowi"

04 grudnia przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarocinie, pani Magdalena Mróz przybyła do naszej szkoły, by wręczyć Julii Kasperkowiak nagrodę za zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem "Bądźmy zdrowi".

Gratulacje dla Julii!

Podziękowanie za współpracę z PSS-E w Jarocinie odebrał dyrektor Zespołu Szkół, pan Marcin Frąszczak.

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec