Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Konkurs na "Kartę bankomatową SKO" rozstrzygnięty!

Konkurs na "Kartę bankomatową SKO" rozstrzygnięty!

04 grudnia podczas apelu szkolnego opiekunka SKO, pani Małgorzata Nowacka wręczyła uczniom nagrody za udział w konkursie "Projekt karty bankomatowej".
Zwycięzcami zostali:
I miejsce - Alicja Tomaszewska z klasy I
II miejsce - Oskar Sibiński z klasy III
III miejsce - Mikołaj Nabzdyk z klasy I

Serdecznie gratulujemy!
Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy I, III i IV. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, a uczniowie wykazali się kreatywnością i znajomością tematu. Dostarczone na konkurs projekty, choć różnej wielkości, zawierały wszystkie dane, które znajdziemy na prawdziwej karcie do bankomatu.
Zgłoszone na konkurs prace można obejrzeć na gazetce ściennej.

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec